همکاری دوباره اسمگ و دولچه گابانا، این بار آبی مدیترانه ای

رنگ های دریایی، رایحه شیرینی های تازه پخته شده و فضای یک صبحانه خانگی که به قلب ما آرامش می بخشد.
شرکت اسمگ باری دیگر علاقه مندان خودش رو غافلگیر کرد و با همکاری دوباره خودش با برند دولچه گابانا پس از ۵ سال طرح جدیدی به نام “آبی مدیترانه ای” را با الهام از فرهنگ و سنت های سیسیل وارد بازار کرد.
ترکیب بی نظیر اسمگ و دلچه گابانا، ۲ قطب برتر خلاقیت ایتالیایی همان چیزی است که یک آشپزخانه امروزی بدنبال آن میگردد، ترکیبی انقلابی که از همان ابتدا، برداشت جدیدی از لوازم آشپرخانه را ایجاد کرده است چراکه دیگر یک محصول ساده نیست، بلکه یک شی هنری به حساب میاید.
نقوش بکار برده شده دراین مجموعه ریشه های عمیقی در جنوب ایتالیا دارد و به نوعی ادای احترامی را به ارزش های والای صنایع دستی این مناطق تداعی می کند، میراثی گرانبها که باید حفظ و نگهداری شود.
این مجموعه شامل محصولاتی نظیر تستر دو اسلایس، کتری بدون درجه، آب مرکبات گیری، اسپرسوساز، آسیاب قهوه و کفساز می باشد. کشور سازنده این محصولات ایتالیا و توسط هنرمندان سیسیلی بصورت دستی نقاشی شده اند.

ست صبحانه

توستر، آبمیوه‌گیری و کتری با تزئینات آبی و سفید پر جنب و جوش: مداحی از رنگ‌های دریا و آسمان که در رقص شکل‌ها و تصاویر به هم می‌رسند. تمامی محصولات در مقیاس صنعتی از طریق فرآیند بازتولید دکوراسیون هنری بر اساس نمونه اولیه نقاشی شده توسط دستان متخصص هنرمند- صنعتگران تولید می شوند.

ست قهوه

مجموعه قهوه دارای دستگاه قهوه ساز اسپرسو، آسیاب قهوه و کف ساز شیر می باشد. این طیف مجموعه Blu mediterraneo را با رنگ‌های روشن و شکل‌های گرد نمادینی که الهام‌بخش Smeg را مشخص می‌کند، تکمیل می‌کند.