اسپیکر نسل چهارم BEOPLAY A9 بنگ اند آلفسن

مناسب ترن گزینه به عنوان سیستم صوتی خانگی مدرن:
طراحی و ظاهر قدیمی سیستم های صوتی های فای و کلاسیک نیز به گونه است که در دکوراسیون داخلی مدرن جایی ندارند. اسپیکر قدرتمند بنگ اند آلفسن Beoplay A9 علاوه بر برخورداری از طراحی به روز و زیبا، از کیفیت و تفکیک صدای بی نظیری نیز بهره مند است. به طوری که مشابه آن را در دیگر اسپیکرها نخواهید یافت.
اسپیکر بنگ اند آلفسن Beoplay A9 به گونه ای طراحی شده است که جلوه ظاهری آن نظر هر مخاطبی را به خود جلب خواهد کرد. این اسپیکر مانند یک اثر هنری سوار بر روی سه پایه چوبی است. کیفیت صدای آن نیز به خودی خود یکی دیگر از وجوه تمییز این محصول با سایر اسپیکرهای هم رده خودش است و به شما این امکان را میدهد تا از گوش سپردن به موسیقی دلخواهتان با کیفیت خیره کننده ای لذت ببرید.

فضایی مملو از صدای بنگ اند اولوفسن:
آمپلی‌فایر ۴۸۰ واتِ بیوپلی، تمام اتاق‌ها را مملو از صدای خاص Bang & Olufsen می‌کند. سیستم تطبیق داخلی A9، انعکاس صدا را می‌گیرد. نتیجه یک صدای دقیق، خالص و شنیدنی است.

در هر اتاق یک آهنگ یا یک آهنگ را در همه اتاق‌ها پخش کنید:
اسپیکر بلوتوثی بنگ اند الفسن Beoplay A9 به هر اسپیکرِ سازگار با تکنولوژی‌های کروم‌کست، ایرپلی ۲ و بلوتوث، قابل اتصال است. به هیچ عنوان کار سختی نیست؛ نرم‌افزار پخش موسیقی را باز می‌کنید (مثلاً اسپاتیفای)؛ یک سرویس استریمینگ انتخاب می‌کنید (مثلاً ایرپلی ۲) و در نهایت اسپیکر مورد نظر را برای پخش آن استریم انتخاب می‌کنید.

گوش به فرمان شما:
Beoplay A9، مجهز به دستیار صوتی Google Assistant است. بگویید چه آهنگی پخش شود، صدا را کم و زیاد کنید، نام خواننده آهنگ را بپرسید، آلارم تنظیم کنید، وضعیت آب‌وهوا را بپرسید، یا حتی سایر وسایل هوشمند را کنترل کنید. کافی است بگویید: OK Google و سپس دستوری که می‌خواهید!

اینجا، آنجا، هرکجا:
A9 ساخته شده تا با سبک زندگی شما یکی شود. آزاد هستید اسپیکر را در گوشه اتاق بگذارید، بیرون اتاق یا حتی با براکت دیواری به دیوار بچسبانید. نگران بازپخش صدا از دیوارها نباشید. تکنولوژی Adaption Switch که پیش‌تر اشاره کردیم صدا را متناسب با اجسام پیرامونش تنظیم می‌کند؛ آنچه می‌ماند صدای فراگیر و شنیدنی است.